U programu Građanskog odgoja, posjetili su nas učenici osmih razreda Osnovne škole "Vladimir Nazor", s učiteljicom Marijom Prodan. Ravnateljica Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju, upoznala ih je s pravima osoba s teškoćama u razvoju i s osnovnim pravom na školovanje. Nakon toga, sudjelovali su u radionicama u POOS-i, s učenicima i učiteljicom Helenom Strsoglavec. 10. ožujka 2015. g. izrađivali su pisanice od kolaž-papira, a 26.3.2015. g., obilježili su Ljubičasti dan crtanjem ljubičastih cvjetova prstićima, te na taj način podržali obilježavanje i podršku oboljelima od epilepsije. Učenici su se upoznali s prostorom Centra, te vidjeli kako treba izgledati škola bez arhitektonskih barijera.