U ponedjeljak, 13.4.2015., u posjet Centru za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci došao je Mobilni stručni tim Centra za autizam Zagreb. Mobilni stručni tim proveo je stručno usavršavanje, kroz predavanja, za edukatore-rehabilitatore, učitelje tjelesnog odgoja, vjeroučitelje, odgajatelje u predškolskom odgoju i stručne suradnike.

Teme predavanja i predavačice:

1.) Individualizirani odgojno-obrazovni program učenika s PAS u posebnim odgojno-obrazovnim ustanovama, Ana Ružić, prof.def. i Ivana Stojak, prof.def.

2.) PECS-komunikacija putem razmjena slika, Sandra Rožman, prof.def., Tanja Dujmović, prof.def.

3.) Nepoželjna ponašanja kod učenika s poremećajem iz autističnog spektra, Sanja Blažević, prof.rehab., Nives Mamić, prof.def.