U petak, 29.5. 2015. godine, ravnateljica Centra, Marija Prodan, učiteljica Sanja Kozarić i Ana Rajković, stručni suradnik knjižničar, posjetile su osnovnu školu u Svetom Petru Čvrstecu, povodom Dana škole i Dana Zvonimira Baloga. Održana je prekrasna priredba u spomen na Zvonimira Baloga, a zatim i dodjela nagrada za likovne radove učenika. Učenik Centra, Marko Petek, osvojio je 1. mjesto u Posebnoj kategoriji i dobio prekrasnu nagradu i pohvalnicu. Nakon priredbe, otvorena je izložba slika učenika Zvonimira Baloga, među kojima su neki na slikama primijetili svoj ili potpis svojih roditelja. Zahvaljujemo Osnovnoj školi "Grigor Vitez" Sveti Ivan Žabno na prilici za sudjelovanje na Likovnom natječaju, na nagradi i njihovoj srdačnoj dobrodošlici!