26. i 27. 9. 2015. g., učenici P.O.O.S. od 14. do 17. g., su s profesoricom Snježanom Mergon sudjelovali na 2. Ljetnim igrama Specijalne olimpijade Hrvatske. Natjecali su se u skoku u dalj s mjesta, bacanju loptice u cilj, pikadu i združenom pikadu, koji su igrali sa svojim roditeljima.
Učenici: Marko Borić, Nikolina Brčić i Josip Kemenović u pojedinačnom i združenom pikadu postigli su značajne rezultate (od 1. do 4. mjesta), svaki u svojoj kategoriji.
U skoku u dalj s mjesta sudjelovali su: Petar Karas, Domagoj Fištrović i Matija Sokač. Osvojili su od 1. do 5. mjesta, a bacali su i lopticu u dalj.

Osim sportskih natjecanja, 26. 9. 2015. g. , sudjelovali su i u fun fitnessu i Zdravstvenom programu, a njihovi roditelji su sudjelovali na Obiteljskom i Zdravstvenom forumu.