U petak, 6.11.2015. g. Odgojno-obrazovna skupina 14-17 godina, u pratnji razrednice Kristine Kranjčević, prof.def., roditelja i Snježane Mergon, prof.TZK., posjetila je 18. obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko-križevačke županije u Križevcima. Prije ulaza na sajam ugledali su kočiju s konjima i kočijašem, koji ih je smjestio u kočiju i provozao, na njihovu veliku radost. Nakon vožnje, pošli su na sajam, gdje su degustirali prehrambene delicije Srednje strukovne škole "Ivan Seljanec" Križevci, a zatim isprobali i frizerske vještine učenica iz Strukovne škole Đurđevac. Posjet su zaokružili kod policijskog štanda u društvu križevačkih policajaca. Učenici, poneseni lijepim dojmovima, s veseljem pričaju o posjetu križevačkom Obrtničkom i gospodarskom sajmu.