U petak, 28.03.2014., predstavnici našeg Centra pozvani su u Zagreb u Esplanade Hotel na promociju LIDL-ovog projekta pod nazivom "Više za zajednicu". U 2013. godini LIDL je donirao učenike Centra s prizvodima po našem izboru u vrijednosti 5000 kuna. Naš Centar našao se među mnogobrojnim školama, vrtićima i udrugama koje su donirane na prijedlog zaposlenika LIDL-a. Na promociji je sudjelovalo nekoliko naših učenika koji su uživali u posjetu Zagrebu, a i u prekrasnom hotelu. Prestavu Mali Princ izvela su djeca iz SOS Dječjeg sela Lekenik, a pjevao nam je Oliver Dragojević. Tako smo se veseli vratili našim kućama.

Zahvaljujemo LIDL-u i nadamo se da će ponovo prepoznati našu ustanovu jar je svojim programima i radom prepoznatljiva u zajednici u kojoj živi i radi.