U ponedjeljak, 19.05.2014., proslavili smo Dan Centra i to veselo pjesmom i plesom.
Goste je pozdravila ravnateljica Marija Prodan koja je predstavila projekt "Šuška" koji provodimo uz podršku Komunalnog poduzeća Križevci, Socijalne zadruge Humana Nova te Srednje škole "Ivan Seljanec".

Ravnateljica je podsjetila i na rad Učeničke zadruge Križevčanci, pohvalila polaznike koji su sudjelovali na gotovo svim programima kako u gradu tako i šire, a naglasila je i da su odlične rezultate imali i učenici koji su sudjelovali na različitim državnim natjecanjima. Ravnateljica je ovom prilikom zahvalila i Gradu Križevcima na suradnji i podršci svim aktivnostima Centra.

Zamjenik gradonačelnika Tomislav Katanović čestitajući Dan COOR-a  rekao je kako djelatnici svoj posao rade profesionalno i predano, ali i s velikom dozom altruizma.