U subotu, 24.5.2014., naši su učenici sudjelovali na 6. danima hrvatskih svetaca i blaženika. Radionice su, kao i svake godine, bile za djecu u prostorima Glazbene škole i Gradske knjižnice "Franjo Marković". Na radionici smo ponovili što znamo o sv. Marku Križevčaninu, a naučili nešto novo o bl. Miroslavu Bulešiću te na pjesmu 'Svjedok vjere' naučili plesne korake što smo i pokazali u poslijepodnevnim satima na javnoj izvedbi radova svih učenika.
Bili smo i na zajedničkom ručku, posjetili izložbu grafika hrvatskih svetaca i blaženika, a stigli smo se i odmoriti i pojesti sladoled.

Na radionicama smo od pokrovitelja dobili i razne darove: časopis MAK, majice, sličice te igru za pijune i kocku.