7.11.2014., povodom Dana grada Koprivnice, COOR Podravsko sunce organizirao je nogometni turnir na kojem su sudjelovali učenici naše škole. Uz domaćina i nas sudjelovali su i učenici Obrtničke škole iz Koprivnice. U prvoj utakmici odmjerili su snage COOR Križevci i Obrtnička škola Koprivnica, a rezultat je bio 3:1 za Obrtničku školu. U drugoj utakmici između COOR-a Križevci i COOR-a Podravsko sunce pobijedili su naši učenici rezultatom 7:1. Treća utakmica između COOR-a Podravko sunce i Obrtničke škole završila je rezultatom 11:3 za Obrtničku školu.

Matija Potočić je proglašen za najboljeg golmana turnira.

Za COOR Križevci nastupili su: Matija Potočić, Matija Keleković, Matija Kunović, Antonio Žganec, Nikola Vučković te Dražen Hruškovec. Voditelj: Dario Sokač, prof.