Prije zimskih praznika u naš Centar Ruksak (pun) kulture donio je puno veselja i zabave. Riječ je o projektu Ministarstva kulture i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta  koji omogućava usvajanje i približavanje umjetnosti i kulture djeci i mladima koji žive u sredinama s ograničenom dostupnosti kulturnim i umjetničkim sadržajima. Većina naših učenika zbog specifičnih teškoća u razvoju rijetko odlaze u kazališta te smo se, javljajući se na ovaj projekt, nadali da će to biti prepoznato.

22.12.2014. imali smo dvije radionice. Prva radionica je bila za djecu vtićke dobi, nižih razreda i odgojno obrazovnih skupina. Bila je to dramsko-plesna radionica „Tri skockana praščića“, produkcije Gradskog kazališta Trešnja i Plesnog centra Tala.

Druga radionica, bubnjarska radionica koju je vodio Branko Trajkov, pod nazivom „Izgradnja zajednice zvukom, tišinom, ritmom“ zatresla je cijelu školu.

Hvala svima na lijepom programu!