U četvrtak, 16.2.2017., učenici 1./2./3./4./5. razreda s učiteljicom Snežanom Premužić, asistenticom Kristinom Kostibol i školskom knjižničarkom Tihanom Doskočil, posjetili su povodom Valentinova učenike 1. b razreda Osnovne škole "Ljudevita Modeca" i njihovu učiteljicu Suzanu Balić. Nakon kratkog predstavljanja, učenici COOR-a darivali su domaćine prigodnim šarenim straničnicima koje su sami izradili, a izveli su scensku igru s pokretom te naučili isto i svoje nove prijatelje. Uslijedila je kreativna radionica izrade srcolikog stabla od kolaž papira, a svoje radove ponosno su izložili svi učenici. Na kraju su se svi zajedno družili uz grickalice i pjesmu.

Cilj ovog druženja bila je suradnja, integracija i socijalizacija te razvoj empatije.

U veselom i ugodnom društvu vrijeme brzo prolazi pa je dogovoren ponovni susret na proljeće kada će naši učenici ugostiti učenike 1. b razreda i njihovu učiteljicu.